Sisereeglid

*Siseruumides ei ole lubatud viibida loomadega. Loomade alla kuuluvad ka koduloomad, ka väiksed koerad ja kassid (jah, seda tuleb vahel eraldi mainida).
Kui tegemist on meelelahutusprogrammi osaga, anna sellest eelnevalt teada.
*Peokülaliste ja inventari eest vastutab peotellija. Lõhutud või rikutud inventari summa arvestame maha tagatisrahast.
*Lubatud ei ole tahtlik sodi tekitamine (paugukad, riis, roosilehed vms) (ei saalis ega ka territooriumil)
*Kui tellijaks on vahendaja (ettevõte,korraldaja vmi), tuleb sellest eelnevalt informeerida.
*Tellija vanuseks eeldame vähemalt 21 eluaastat. Piduliste enamus peaks jääma samuti vähemalt selle vanuse juurde.
*Me ei võõrusta kooliõpilaste oma-algatuslikke üritusi – lõpupeod, rebasepeod jne.
*Avalike ürituste korraldus ei ole lubatud.
*Päeva broneerimiseks saadame Teile päevabroneerimise-arve summas 244€, mis on peopäeval kasutuses kui tagatisraha.
*Broneerimise-arve summa ei kuulu tagastamisele kui üritus jääb pidamata kliendist tulenevatel põhjustel.
*Iga sündmuse eest peab olema 100% ulatuses tasutud enne selle algust.
*Omapoolse toitlustuse sissetoomine ei ole lubatud. Omapoolse alkoholi sissetoomine on lubatud saalirendi tasumisel.
*Kui klient on valinud meiepoolse alkoholi, ei ole lubatud avada kaasatoodud/kingitud/võidetud alkohoolseid jooke. Reegli eiramisel lisandub arvele korgitasu vastavalt avatud pudelite kogusele 10€/pudel. Kui on väga suur soov peomängudes kasutada auhindadeks alkoholi – kasutage mõistlikkuse piires (kuni 10tk) mini-pudeleid 3-5cl.
*Tellimuse lõplikku kinnitust (inimeste arv, menüü, alkohol, ajakava, lisateenused) ootame hiljemalt 7 päeva enne sündmuse algust.
*Ümbruskonna elanike ja koduloomade huvides on ilutulestiku laskmine Alleksi Peomaja territooriumil rangelt keelatud alates 19.08.19.
*Meelelahutusprogrammides on lahtine tuli lubatud ainult õues, st siseruumis ei ole lubatud põlevate tõrvikute etteaste, show-baarmenite tule purskamine / põlevate pudelitega žongleerimine jms.
*Välisterritooriumil (parkla, terrassid ja muu õueala) on muusika või muu müra lubatud kuni riikliku öörahuni 23.00. Siseruumides on vali muusika lubatud kuni tellitud peo-aja lõpuni, lisa-tundide korral ka kuni nende lõpuni.
*Väliküünlaid/tõrvikuid või muid põlevaid/kuumenevaid esemeid ei ole lubatud kasutada majas, terrassidel, alfaldil ega parkimisala kividel.
*Peo lõpuaeg tähendab antud kella-ajal lahkumist majast ja territooriumilt või ööbimise korral majutustubadesse minekut. Koristamine algab olenevalt peo suurusest ca 20 minutit varem.
Ööbijad saavad kasutada II.korruse tualett-ruume ja dushi, samuti vajaduse korral II.korruse terrassi väljumiseks või suitsetamiseks. Peo jätkamine (kisa,müra,muusika) teisel korrusel ei ole lubatud.
*Öised lisatunnid saab vajadusel juurde tellida vaid ürituse tellija (st mitte külalised), ning vaid kokkuleppel teenindajaga. Teenindaja võib keelduda järgnevast lisatunnist, kui pidu on võtnud negatiivsed toonid (agressiivsus, kaklemine, inventari rikkumine jms).
*Kui hommikune lahkumine venib pikemaks kui 11.00, on edasine aeg tunnitasuga 50€/h+km. Lahkumist saab pikendada vaid kokkuleppel ja ruumides vaba aja olemasolu korral.

error: Content is protected !!